1.15 versiyondaki yeni varlık(mob) güncellemesi!
izmirmc 28 Eylül 2019 23:01

1.15 Versiyonuna gelecek güncellemeler içerisinde, nether kısmına yeni zararlı, zararsız yaratıklar eklemeyi planladıklarını açıklayan minecraft yönetimi. Bu konuda paylaştığı görsel ve anlatım ile göz doldurdu. Bu güncelleme ile uzun zamandır hiçbir değişikliğe uğramayan adeta üvey evlat muamelesi gören nether haritası bölgesi tamamen güncellemiş olacak.

YENİ MOB: PIGLIN BEAST 

İçinde kaosa neden olacak yeni mobların olmadığı yeni bir biyom nedir? Minecraft’ın en yeni düşman mobları olan korkmuş küçük terör Piglin Canavarı ile tanışın! Nether'de bir yiyecek kaynağı olarak yetiştirilebilir (ve bununla yüzleşelim, Nether'de öğle yemeği seçenekleri söz konusu olduğunda seçim için tam olarak şımarık kalmazsınız, değil mi?).Artı! Piglin Canavarının ne aranmasını istediğinizi düşünmeye başlayın, çünkü SİZİN soyadını bulmamıza yardım etmenizi istiyoruz. 

YENİ MOB: PIGLINS 

İsimlerden bahsederken, Zombie Pigmen'i Zombified Piglins olarak değiştirdik ve Minecraft'a yeni bir düşmanlık çetesi getirdik… Piglins! Nether'de yaşar ve size ve diğer moblara karşı düşmandırlar. Ayrıca, burç adı verilen Nether'de inşa ettikleri küçük surları da bulacaksınız.Tıpkı bu yazıyı yazan kişi gibi, Piglins sürekli olarak altın arayışı içindedir, bu sizin avantajınıza kullanabileceğiniz bir şeydir. Altın zırh giy, Piglins seni görmezden gelecektir… eğer içi altın dolu sandıklarının etrafında dolaşmaya başlarsan. O zaman bir Piglin savaşına hazırlanın! Daha çok bir Piglin pasifisti olmak ister misin? Piglinlerle ticaret yapmak mümkün olacak, ancak köylülerle ticaret yapmakla aynı deneyimi beklemeyin. Bu takas olarak bilinecek ve çok daha az kolay olacak!


Yorum yapmak için giriş yapmanız gerekiyor.