Kullanıcı Sözleşmesi

İzmirmc.com Web Sitesi Kullanımı Sözleşmesi


Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. 

Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. 

Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. "www.izmirmc.com" bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. 

Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.
"www.izmirmc.com" web sitesi içeriğinde bulunan fotoğraf, video ve diğer görsel ve yazılı materyalin izin alınmadan, herhangi bir amaçla, herhangi bir yöntemle kopyalanması, çoğaltılması, dağıtılması, işlenmesi veya diğer herhangi bir şekilde kullanılması Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu hükümleri kapsamında suç teşkil etmekte olup, bu tür eylemleri işleyenler hakkında cezai takibatlar yapılacağı ve tazminat davaları açılacağı, fikri ve sınaî emeğin korunması için gereken tüm tedbirlerin alınacağı ve tüm hukuki yollara başvurulacağı önemle tarafınıza duyurulur.

izmirmc.com'da oluşturacağınız hesabın tüm yasal ve tüzel sorumluluğu hesabı oluşturan kişi(ler) veya kurum(lar)'ı bağlamaktadır. Hesap oluşumu veya kullanımı konusundaki yasal/tüzel hiçbir sorumluluk izmirmc.com'a yüklenemez. 

Hesabınızda yapacağınız herhangi değişiklikten izmirmc.com yasal veya tüzel olarak hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

Hesabınıza yüklemekte zorunlu olmadığınız kredi yüklemek üzere işlem yaptığınızda ( Mobil ödeme veya Banka işlemlerin'de kredi almak isteyen şahsın kullandığı sağlayıcı onay verdiğinde) yasal veya tüzel olarak hiçbir yükümlülük izmirmc.com internet sitesini bağlamaz. 

Hesabınıza yüklemek üzere kredi aldığınızda, kredi yükleyen tarafından hesabına kredi yükleme zorunluluğu olmamasına rağmen kendi isteği ile yükleme yaptığı kesinleşir ve işlemi gerçekleştirdiğinde izmirmc.com sitesine bu işlemden hiçbir yasal veya tüzel sorumluluk yüklenemez. 

Hesabına kredi yükleme işlemi yapan kişi, yüklenen kredi miktarını, yüklenirken hiçbir zorunluluk olmadığı ve izmirmc.com'u ilgilendirmediği gibi, kredi'nin herhangi yasal,tüzel,maddi ve manevi geri iadesi'de söz konusu değildir, teklif dahi edilemez.

İÇERİK
izmirmc.com`da kullanılan içeriklerin bazıları kullanıcılarımızın bize sağladığı verilerdir. Eğer bu verilerde telif hakkı kapsamında olduğu belgelenirse 24 saat içinde yayından kaldırılır. Bu kapsamda bu tür haklarınızı bize info@izmirmc.com'mail adresimiz üzerinden ulaşarak kanıtlı şekilde bildirebilirsiniz.